Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. 731 059 182

Autoryzowani Trenerzy SPW

/Autoryzowani Trenerzy SPW
Autoryzowani Trenerzy SPW2021-12-20T15:39:30+00:00

mgr Ewa Mak
Autoryzowany Trener SPW

Dzień dobry!
Nazywam się Ewa i jestem Autoryzowanym Trenerem SPW.
Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Nauk o Sporcie zyskując tym tytuły:

💪Trenera przygotowania motorycznego
💪Trenera II klasy lekkiej atletyki
💪Instruktora ćwiczeń siłowych
💪Specjalistę w zakresie żywienia i suplementacji

Jako zawodniczka AZS AWF Wrocław oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęłam od prowadzenia klubu sportowego jako trener. Silna potrzeba ciągłego rozwoju doprowadziła mnie do takiego momentu w życiu kiedy zrozumiałam jak ważna jest równowaga strefy fizycznej i umysłowej szczególnie na początku rozwoju każdego młodego organizmu.

Ukończyłam kurs i otrzymałam tytuł Autoryzowanego Trenera SPW specjalizując się w prowadzeniu Treningu Pamięci i Koncentracji Uwagi. Podczas kursu zdobyłam umiejętności, które pomagają mi w codziennym życiu, pozwalają szybciej i sprawniej pracować oraz co najważniejsze przekazywać niezbędne narzędzia do nauki swoim uczniom.

Nadal stawiam na rozwój osobisty, zdobywam nowe umiejętności, nowe specjalizacje zarówno w branży edukacyjnej jak i sportowej. Kursy jakie obecnie mogę Państwu zaproponować to:

🧠 Trening Pamięci i Koncentracji Uwagi
🧠Pomoc w nauce szkolnej 
🧠Przygotowanie do egzaminów
🧠Trening Kreatywności
🧠Trening Ortograficzny
🧠Trening Matematyczny 
🧠Nauka Czytania dla najmłodszych

Praca jako trener to moje spełnienie, dzieci z każdym kolejnym treningiem osiągają  coraz lepsze wyniki. Poprawia się ich pamięć, skupienie, selektywność uwagi. Efekty moich uczniów dają mi mnóstwo satysfakcji – tak jak kiedyś moje osiągnięcia sportowe na bieżni dawały mojemu Trenerowi.

 

Serdecznie zapraszam na zajęcia! 

Mój numer telefonu to 731 059 182

Zajęcia prowadzę w formie online oraz stacjonarnie w Krakowie oraz we Wrocławiu.